Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Hajde Knojna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

hajde knojna ka flladi i akshamit o
hajde knojna ka flladi i akshamit o
i shkojna lulijes per rredh gjamit o
i shkojna lulijes per rredh gjamit o

hajde knojna ka flladi i akshamit o hajde knojna ka flladi i veres o
i shkojna lulijes per rreth deres o
i shkojna lulijes per rreth deres o
kalle moj kalle malin o
marton baba djalin o
kalle kalle malin o
marton baba djalin o
mali nuk po kallet
vallja nuk po nalet
vallja jon spo nalet

kalle moj kalle fushen o
e marrim zonjushen o
kalle kalle fushen o
e marrim zonjushen o

fusha nuk po kallet
vallja nuk po nalet
fusha nuk po kallet
vallja nuk po nalet


Ky tekst u dërgua nga Tringilingi (3

Bashkim Spahiu - Hajde Knojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Knojna".
3. Video është e këngës "Hajde Knojna", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0