Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Bashkim Spahiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në Qershor 2005, Bashkim Spahiu merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Ishe Ajo". Në vitin 2009, Bashkim Spahiu publikon albumin "U Martove" Në vitin 2010, Bashkim Spahiu publikon albumin "Si Llokum" Në vitin 2011, Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu publikojnë albumin "S'ka Pishman" Më datë 9 Maj 2012, Bashkim Spahiu publikon videoklipin "Sonte Behet Nje Vjet". Në vitin 2012, Bashkim Spahiu publikon albumin "A Ma Ban Hallall" Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Valbona Spahiut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

2 🔥

Live (2014)

★★★☆☆

Princesha (2013)

★★★★★

A Ma Ban Hallall (2012)

★★★★★

S'ka Pishman (2011)

★★★★

Si Llokum (2010)

★★★★★

U Martove (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bashkim Spahiu

Komente 2