A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  137
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Valbona Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Ne vitin 2000, mori pjese ne festivalin "Kosovarja Kendon" dhe me pas u trasferua ne Gjermani. Filloi te marr pjese neper shume mbremje ne Gjermani, Zvicerr etj. Ka punuar 3 vite pa nderprerje ne discoteken "Boleros" dhe ka patur sukses te madh. Po ne vitin 2007, realizoi videoklipin me vellain e saj, Bashkim Spahiun. Kenga ishte nje balade shum e bukur qe titullohet "Sje per mua". Po ne ate vit nxorri edhe albumin e saj te pare ne shitje me titu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Bashkim Spahiut

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live (2012)

S'ka Pishman (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Larg Nga Unë
Syri Im Po Loton
Fol Sa Me Don
Moj Katile
Provoje Pak
Zjarr
M'ke Lan
Kokrra E Tradhetarit
S'ke Afat


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Selimi

Xhevahire Bytyqi

Edona Bujari

Xhuli

Kaltrina Molliqaj

Deniza

Jasmina Sahiti

Edita Abdieski

Arjeta Zhuta

Albulena Ukaj


Tags: Valbona Spahiu, Valbona Spaiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019