Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Shum Her Te Luta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

dashnin ty ta pata fal ta dhashe veten pa e pyt nanen . ty ti fala te gjitha te mirat po ti prap ma ktheve shpinen ty ti fala te gjitha te mirat po ti prap ma ktheve shpinen

ref :
shum her te luta mos me tradhto shum her mthe se nuk gaboj ma . prap ti shkove dhe u largove mos me thuj se u pendove shum her te luta mos me tradhato shum her mthe se nuk gaboj ma prap ti shklove dhe u largove mos me thuj se nuk u pendove

me sy te rrejshem um ke mashtrue e aq shum te pata besue .sa e gjyhnae bane asniher nuk u pendove ..sa e sa gjynahe bane asniuher nuk u pendove

shum her te luta mos me tradhto shum her mthe se nuk gaboj ma .prap ti shkove dhe u largove mos me thuj se u pendove x4 refNuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Shum Her Te Luta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Her Te Luta".
3. Video është e këngës "Shum Her Te Luta", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0