Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Pse Jem Toske, E Pse Jem Geg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

1.Pse jem tosk e pse jem geg jemi lis o me 2deg 2x
Nuk ka fe as ska parti qe percan 1 shqiptari 2x

3.Prap um knoft sa ma pari hymni jon gjith kombetar2x
Nuk ka fe as ska larti qe percan 1 shqiptari2x

2.Me trimri e mencuri dalngadal do behem 12x
Nuk ka fe as ka parti qe percan 1shqiptari2x


Ky tekst u dërgua nga matilda

Bashkim Spahiu - Pse Jem Toske, E Pse Jem Geg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Jem Toske, E Pse Jem Geg".
3. Video është e këngës "Pse Jem Toske, E Pse Jem Geg", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0