Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Ajshe (Feat. Buca)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ref...x2
Ajshe belin me kollan
Kah po kcen frymen ma ndan
Me fustan e syte e tu
Shume per veti po m'ban mu

S'kom pas rast qysh me t'thon
Sot po t'shoh edhe kom me t'thon
Nese don ti thirrem n'jete
Se n'jeten teme ti po jeton

Ajshe mori Ajshe
Hajde t'knojm me shoqe
Po m'pelqejne krejt
Po ma e mira ti m'u doke

Me ty nina ???
Marr tepine ???
Jeten e boj film
E tjeret ia kqyrim reprizen filmit

M'thirre n'telefon
M'the zemer ku je kon
Çona shpejt prej gjumit
E leshoj jorganin te komt

Ref...x2
Ajshe belin me kollan
Kah po kcen frymen ma ndan
Me fustan e syte e tu
Shume per veti po m'ban mu

Lajthija jem je
Qershija jem je
Po na kqyrin krejt
E krejt po na kane lakmi neve

Lej le t'flasin krejt per neve
Ajshe rri gjithe afer meje
M'pelqen me t'pase shume ma ngat
Dhe me fol na per çdo nate

Le t'bohet kjo nata jone
Leji ti shoqet per ma vone
Çe dashnine ku e ki n'dore
Si aerokremin me e perdore

Ref...x2
Ajshe belin me kollan
Kah po kcen frymen ma ndan
Me fustan e syte e tu
Shume per veti po m'ban mu


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiBashkim Spahiu
Featuring: Buca
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/11/2013


Bashkim Spahiu - Ajshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajshe".
3. Video është e këngës "Ajshe", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0