TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
E Nise Jeten Me Diken Tjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Nise Jeten Me Diken Tjeter" kënduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.