TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
Po Ta Perkujtoj
Lyrics

Zemra ime sot u thy, neser sdo te jem me ty.
Te tjereve ju ke then, une jam ai qe tkam len.
Fole keq per mua shume, prej fillimi deri ne fund.
Hallall kur mos qofsh, nuuk t'paskam njoft.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.

Zemra ime s'duron me, shkove dhe sme le asgje.
Me vete i more krejt, per ty jam si me pas vdek.
Fole keq per mua shume, prej fillimi deri ne fund.
Hallall kur mos qofsh, nuuk t'paskam njoft.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.

DËRGOI:
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, ky krijim muzikor është bërë i disponueshëm tek fansat i kompletuar artistikisht edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 19 Mars 2013.
Renditja:
Top 200