TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
Dashuria E Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria E Pare" kënduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky projekt u bë i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar nga ana vizuale me videoklip, i cili u publikua më 24 Mars 2015.