Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Sylaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Deçan 
Bashkim Sylaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luan Zogiani

Nexhat Vitia

Sali Mani

Tahir Drenica

Augustin Ukaj

Bajrush Doda

Rizah Bllaca

Hashim Shala

Dervish Shaqa

Ali Krasniqi

Tags: Bashkim Sylaj, Bashkim Syla


Komente mbi këtë artist