Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bashkimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bashkimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 9 Shkurt 2018, Bashkimi publikon videoklipin "Ti Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

HI TI

Shpend Kerleshi (Pena)

Florim Loku

Daut Ahmeti

Valon Selimi

Leon Sejdiu

Adem Tahiri

Xhevat Neziri (Xheki)

Ismajl Rexha

Buqe Shira

Tags: Bashkimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet