Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bcrazy

Nuk ka akoma asnjë votë

Bcrazy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

GRD

I Panjohuri

Floriant Salihu (Flow)

Fabiani

Albo 06

Fida

Lil Erdi

J.B.

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

Tags: Bcrazy, B Crazy


Komente mbi këtë artist