A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - All I've Got To Do


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Whenever I want you around, yeah
All I gotta do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I gotta do
Is whisper in your ear
the words you long to hear
and I'll be kissing you

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here yes I will
whenever you call
You just gotta call on me, yeah
you just gotta call on me

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I got to do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here, yes I will
whenever you call
You just gotta call on me
you just gotta call on me.

Oh, you just gotta call on me


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019