Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - Anna  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Anna, you come and ask me girl
To set you free, girl
You say he loves you more than me

So I will set you free
Go with him, go with him

Anna, girl, before you go now
I want you to know now
That I still love you so
But if he loves you more, go with him

All of my life I've been searching for a girl
To love me like I love you oh, now
But every girl I've ever had breaks my heart

And leaves me sad, what am I
What am I suppose to do oh, oh, oh .....
Anna, just one more thing, girl
You give back your ring to me
And I will set you free, go with him

All of my life I've been searching for a girl
To love me like I love you
Cause let me tell you now
But every girl I've ever had breaks my heart

And leaves me sad, what am I
What am I suppose to do oh, oh, oh .....
Anna, just one more thing, girl
You give back your ring to me
And I will set you free,
Go with him, go with him
You can go with him, girl, go with him


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet