A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I Just Dont Understand


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Well I got a woman
way across town,
she's good to me,
ohoh yeah.
Say I got a woman
way across town,
she's good to me.
Oh yeah.

She gives me money
everytime I need, yes.
You know she's the kind
of friend indeed.
Say I got a woman
way across town,
she's good to me
oh yeah.

She says she loves me
early in the morning,
just for me.
Oh yeah.
She says she loves me
early in the morning
just for me,
oh yeah.

She says she loves me
just for me, yeah.
You know she loves me,
sometime I leave.
I got a woman
way across town,
she's good to me,
oh yeah. Auww

She says she loves me
all day and night
never grumbles or fusses,
she just treats me right.
Never running in the streets,
leaving me alone.
She's knows a woman's place
right back there hanging by the home.

Well I got a woman
way across town
she's good to me,
oh yeah.
Well I've got a woman,
way across town,
She's good to me,
oh yeah.

Well she's my baby
'cos she's understands
I'm her loving man.
I got a woman
way across town,
she's good to me
oh yeah.

Says she's all right,
says she's all right.
I got a woman
way across town,
she's good to me
oh yeah.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019