A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Beatles
  • Im Gonna Sit Right Down And Cry

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Im Gonna Sit Right Down And Cry


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

(Lennon/McCartney)
You telling lies thinking I can't see
You don't cry 'cos you're laughing at me
I'm down (I'm really down)
I'm down (Down on the ground)
I'm down (I'm really down)
How can you laugh when you know I'm down
(How can you laugh) When you know I'm down.
Man buys ring woman throws it away
Same damn thing happens everyday
I'm down (I'm really down)
I'm down (Down on the ground)
I'm down (I'm really down)
How can you laugh when you know I'm down
(How can you laugh) When you know I'm down.
We're all alone and there's nobody else
You still moan: "Keep your hands to yourself!"
I'm down (I'm really down)
I'm down (Down on the ground)
I'm down (I'm really down)
How can you laugh when you know I'm down
(How can you laugh) When you know I'm down.
Don't you know that I'm down (I'm really down)
Don't you know that I'm down (I'm really down)
Down on the ground (I'm really down)
Don't you know that I'm down (I'm really down)
Down, down, down.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019