A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Beatles
  • I'm Happy Just To Dance With You

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I'm Happy Just To Dance With You


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I'm gonna sit right down and cry over you
I'm gonna sit right down and cry over you
And if you ever say goodbye
And if you ever even try
I'm gonna sit right down and cry over you

I'm gonna love you more and more every day
I'm gonna love you more and more every way
And if you ever say goodbye
And if you ever even try
I'm gonna sit right down and cry over you

I'm gonna tell your Mama
Tell your Papa too
So they'll know exactly what I'm gonna do
If you ever say goodbye
If you ever even try
I'm gonna sit right down and cry over you

Wah-hoo!

I'm gonna tell your Mama
Tell your Papa too
So they'll know exactly what I'm gonna do
If you ever say goodbye
If you ever even try
I'm gonna sit right down and cry over you
I'm gonna sit right down and cry over you
I'm gonna sit right down and cry over you


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019