A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Keep Your Hands Off My Baby


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Ah, Kansas City
coming to get my baby back home
yeah, yeah
I'm gonna Kansas city
coming to get my baby back home
yeah, yeah
Well, it's a long, long, time
since my baby's been gone

Ah, Kansas City
coming to get my baby on time
yeah, yeah
I'm gonna Kansas City
coming to get my baby on time
yeah, yeah
It's just a one, two, three, four
five, six, seven, eight, nine, wah

Hey, hey, hey, hey
hey, baby, you're no clown
I say you're no clown
Now, now, now, now,
Tell me baby
What's been wrong with you

Hey, hey, hey, hey
hey, baby, you're no clown
I say you're no clown
Now, now, now, now,
Tell me baby
What's been wrong with you

Well, I'll say bye
bye, bye, baby bye, bye
Oh, so long
Bye, bye, baby I'm gone
Yeah, I said
bye, bye, baby, bye, bye
bye, bye, bye, bye

Well, I'll say bye
bye, bye, baby bye, bye
Oh, so long
Bye, bye, baby I'm gone
Yeah, I said
bye, bye, baby, bye, bye
bye, bye, bye, bye


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019