A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Lend Me Your Comb


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You better leave my kitten all alone,
You better leave my kitten all alone.
But I told you big fat bulldog,
You better leave her alone.
You better leave my kitten all alone,
You better leave my kitten all alone.
This dog is gonna get you,
If you don't leave her alone.
Well Mr.Dog I'm gonna hit you
On the top of your head.
That child is gonna miss you,
You gonna wish that you were dead.
If you don't leave my kitten all alone.
Well I told you big fat bulldog,
You better leave her alone.
Well Mr.Dog I'm gonna hit you,
On the top of your head.
That girl is gonna miss you,
You gonna wish that you were dead.
If you don't leave my kitten all alone, oh yeah.
Well I told you, big fat bulldog,
You better leave her alone.
Hey hey you better leave, you better leave,
You better leave, yeah you better leave,
You better leave, oh you got to leave...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019