Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Love Potion Number 9

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Potion Number 9".
3. Video është e këngës "Love Potion Number 9", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Love Potion Number 9  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I took my troubles down to Madame Rue.

You know that gypsy with the gold capped tooth

SheÂ’s got a pad down on 34th and Vine,

Selling little bottles of Love Potion #9.

I told her that I was a flop with chicks.

IÂ’ve been disgraced since 1956.

She looked at my palm and she made a magic sign.

She said what you need is Love Potion #9.

She bent down and turned around and gave me a wink.

She said IÂ’m gonna make it up right here in the sink.

It smelled like turpentine, and looked like Indian ink.

I held my nose, I closed my eyes, I took a drink!

I didnÂ’t know if it was day or night.

I started kissing everything in sight.

But when I kissed a cop down on 34th and Vine.

He broke my little bottle of Love Potion #9.

(instrumental)

I held my nose, I closed my eyes, I took a drink!

I didnÂ’t know if it was day or night.

I started kissing everything in sight.

But when I kissed a cop down on 34th and Vine.

He broke my little bottle of Love Potion #9.

Love Potion #9...

Love Potion #9...

Love Potion #9...


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet