A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Beatles
  • Step Inside Love Los Paranoias

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Step Inside Love Los Paranoias


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Ow!
Some other guy, now, has taken my love away from me, oh now
Some other guy, now, has taken away my sweet desire, oh now
Some other guy, now, I just don't wanna hold my hand, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right

Some other guy is sippin' up the honey like a yellow dog, oh now
Some other guy, now, has taken my love just like I'm gone, oh now
Some other guy, now, has taken my love away from me, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right
Wo wo ho ho

Some other guy, now, is makin' me very very mad, oh now
Some other guy, now, is makin' my past seem oh so bad, oh now
Some other guy, now, she was the first girl I ever had, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right
Wo wo ho ho

I'm a-talkin' to you, right now, hey! Ow!


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019