A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Sweet Litlle Sixteen


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I'm sure to fall, fall in love,
I'm sure to fall in love with you.
You are so sweet and so near.
I'm sure to fall in love with you.

So hold me tight,
and let tonight be the night.
Darling, don't ever let me go.
Loving you is the natural thing to do,
I want you for the rest of my life.

So hold me tight,
let tonight be the night.
Oh darling, don't ever let me go.
Loving you is the natural thing to do,
I want you for the rest of my life.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019