A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I've Just Seen A Face


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You're gonna lose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)

If you don't take her out tonight
You're gonna find her gone (You're gonna find her gone)
And I will take her out tonight
And I will treat her kind (I'm gonna treat her kind)
You're gonna lose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)

If you don't treat her right, my friend
You're gonna find her gone (You're gonna find her gone)
And I will treat her right, and then
You'll be the lonely one (You're not the only one)
You're gonna lose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose... (Yes, yes, you're gonna lose that girl)

I'll make a point of takin' her away from you (Watch what you do) yeah
The way you treat her, what else can I do?

[GUITAR] (You're gonna lose that girl)
[GUITAR] (You're gonna lose that girl)
You're gonna lose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose... (Yes, yes, you're gonna lose that girl)

I'll make a point of takin' her away from you (Watch what you do) yeah
The way you treat her, what else can I do?

If you don't take her out tonight
You're gonna find her gone (You're gonna find her gone)
And I will take her out tonight
And I will treat her kind (I'm gonna treat her kind)
You're gonna lose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lo-o-ose that girl (Yes, yes, you're gonna lose that girl)
You're gonna lose (Yes, yes, you're gonna lose) that girl


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019