Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - I Want To Hold Your Hand Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'll Cry Instead
The Beatles
Lennon/McCartney

I've got every reason on earth to be mad
'Cause I just lost the only girl I had
If I could get my way
I'd get myself locked up today
but I can't, so I'll cry instead

I've got a chip on my shoulder that's bigger that my feet
I can't talk to people that I meet
If I could see you now
I'd try to make you sad somehow
But I can't, so I'll cry instead

Don't want to cry when there's people there
I get shy when they start to stare
I'm gonna hide myself away
But I'll come back again someday

And when you do you'd better hide all the girls
I'm gonna break their hearts all round the world
Yes, I'm gonna break them in two
And show you what your lovin' man can do
Until then I'll cry instead


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - I Want To Hold Your Hand
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Want To Hold Your Hand".
3. Video është e këngës "I Want To Hold Your Hand", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.