A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Real Love


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

She Loves You
Beatles

She loves you, yeah, yeah, yeah,
She loves you, yeah, yeah, yeah.
She loves you, yeah, yeah, yeah, yeah.
You think you've lost your love,
Well I saw her yesterday.
It's you she's thinking of
And she told me what to say.
She says she loves you,
And you know that can't be bad.
Yes, she loves you,
And you know you should be glad.
She said you hurt her so,
She almost lost her mind.
But now she says she knows
You're not the hurting kind.
She says she love you,
And you know that can't be bad.
Yes, she loves you,
And you know you should be glad, oooh.
She loves you, yeah, yeah, yeah,
She loves you, yeah, yeah, yeah.
And with a love like that
You know you should be glad.
You know it's up to you,
I think it's only fair.
Pride can hurt you too,
Apologise to her.
Because she loves you
And you know that can't be bad.
Yes, she loves you,
And you know you should be glad, oooh.
She loves you, yeah, yeah, yeah,
She loves you, yeah, yeah, yeah.
With a love like that
You know you should be glad.
With a love like that
You know you should be glad.
With a love like that
You know you should be glad.
Yeh, yeah, yeah.
Yeh, yeah, yeah, yeah.

--------------------------------------


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019