Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - The Night Before
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Night Before".
3. Video është e këngës "The Night Before", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - The Night Before  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00We said our goodbyes, ah the night before.
Love was in your eyes, ah the night before.
Now today I find, you have changed your mind,
treat me like you did the night before.
Were you telling lies, ah the night before?
Was I so unwise, ah the night before?
When I held you near, you were so sincere,
treat me like you did the night before.
Last night is a night I will remember you by,
when I think of things we did it makes me wanna cry.
We said our goodbyes, ah the night before.
Love was in your eyes, ah the night before.
Now today I find, you have changed your mind,
treat me like you did the night before.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë