Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Beatles - And Your Bird Can Sing
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "And Your Bird Can Sing".
3. Video është e këngës "And Your Bird Can Sing", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Beatles - And Your Bird Can Sing Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00You tell me that you've every thing you want
And bird can sing
But you don't get me, you don't get me
You say you've seen seven wonders
And your bird can sing
But you can't see me, you can't see me
When your prized possessions
Start to wear you down
Look in my direction
I'll be round i'll be round
When your bird is broken
Will it bring you down
You may be awoken
I'll be round i'll be round
Tell me that you've heard every sound there is
And your bird can swing
But you can't hear me, you can't hear me

0

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë