Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - Ill Cry Instead  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00

I ve got every reason on earth to be mad, cause I ve just
lost the only girl I had. If I could get my way, I d get
myself locked up today, but I can t so I cry instead.
I ve got a chip on my shoulder that s bigger than my feet, I
can t talk to people that I meet. If I could see you now,
I d try to make you sad somehow, but I can t so I cry instead.
Don t want to cry when there s people there, I get shy when
they start to stare, I m gonna hide myself away, ay hay;
but I ll come back again someday.
And when I do you d better hide all the girls, I m gonna
break their hearts all round the world. Yes, I m gonna
break them in two, and show you what your loving man can
do, until then I ll cry instead.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet