A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Golden Slumbers


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Once there was a way,...
To get back homeward.

Once there was a way..
To get back home.

Sleep, pretty darling,
Dot not cry
And I will sing a lullaby.

Golden slumbers,....
Fill your eyes
Smiles await you when you rise
Sleep pretty darling
Do not cry
And I will sing a lullaby.

Once there was a way
To get back homeward

Once there was a way
To get back home

Sleep, prety darling
Do not cry
And I will sing a lullaby.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019