Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Beatles - Something
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Something".
3. Video është e këngës "Something", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Beatles - Something Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00Something in the way she moves
Attracts me like no other lover
Something in the way she woos me
I don t want to leave her now
You know I believe and how

Somewhere in her smile she knows
That I don t need no other lover
Something in her style that shows me
I don t want to leave her now
You know I believe and how

You re asking me will my love grow
I don t know, I don t know
You stick around and it may show
I don t know, I don t know

Something in the way she knows
And all I have to do is think of her
Something in the things she shows me
I don t want to leave her now
You know I believe and how
I ve got time

0

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë