A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Here Comes The Sun


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Here comes the sun
Here comes the sun, and I say
It s all right

Little darling, it s been a long cold lonely winter
Little darling, it feels like years since it s been here
Here comes the sun
Here comes the sun, and I say
It s all right

Little darling, the smiles returning to the faces
Little darling, it seems like years since it s been here
Here comes the sun
Here comes the sun, and I say
It s all right

Sun, sun, sun, here it comes
Sun, sun, sun, here it comes
Sun, sun, sun, here it comes
Sun, sun, sun, here it comes
Sun, sun, sun, here it comes
Sun, sun, sun, here it comes

Little darling, I feel that ice is slowly melting
Little darling, it seems like years since it s been clear
Here comes the sun
Here comes the sun, and I say
It s all right

Here comes the sun
Here comes the sun, and I say
It s all right
It s all right


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019