Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Beatles - I Ll Follow The Sun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Ll Follow The Sun".
3. Video është e këngës "I Ll Follow The Sun", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Beatles - I Ll Follow The Sun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00One day, you ll look
To see I ve gone
But tomorrow may rain, so
I ll follow the sun
One day, you ll know
I was the one
But tomorrow may rain, so
I ll follow the sun
And now the time has come
And so, my love, I must go
And though I lose a friend
In the end you will know
Oh-oh-oh
One day, you ll find
That I have gone
But tomorrow may rain, so
I ll follow the sun

And now the time has come
And so, my love, I must go
And though I lose a friend
In the end you will know
Oh-oh-oh
One day, you ll find
That I have gone
But tomorrow may rain, so
I ll follow the sun


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë