Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - I Need You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

You don t realize how much I need you,
love you all the time
and never leave you.
Please come on back to me.
I m lonely as can be.
I need you.
Said you had a thing or two to tell me.
How was I to know
you would upset me?
I didn t realize
as I looked in your eyes
You told me, oh yes, you told me you don t want my lovin anymore.
That s when it hurt me and feeling like this
I just can t go on anymore.
Please remember how I feel about you,
I could never really live without you.
So, come on back and see
just what you mean to me.
I need you. (repeat)
I need you.
I need you.Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - I Need You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Need You".
3. Video është e këngës "I Need You", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.