A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I Me Mine


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

All thru the day
I me mine, I me mine, I me mine.
All thru the night
I me mine, I me mine, I me mine.
Now they re frightened of leaving it
Ev ryone s weaving it,
Coming on strong all the time,
All thru the day I me mine.

I-I-me-me mine, I-I-me-me mine,
I-I-me-me mine, I-I-me-me mine.

All I can hear
I me mine, I me mine, I me mine.
Even those tears
I me mine, I me mine, I me mine.
No-one s frightened of playing it
Ev ryone s saying it,
Flowing more freely than wine,
All thru the day I me mine.

I-I-me-me mine, I-I-me-me mine,
I-I-me-me mine, I-I-me-me mine.

All I can hear
I me mine, I me mine, I me mine.
Even those tears
I me mine, I me mine, I me mine.
No-one s frightened of playing it
Ev ryone s saying it,
Flowing more freely than wine,
All thru your life I me mine.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019