A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - One After 909


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

My baby said she s trav ling on the one after 909
I said move over honey I m traveling on that line
I said move over once, move over twice
Come on baby don t be cold as ice.
Said she s trav ling on the one after 909.

I begged her not to go and I begged her on my bended knees,
You re only fooling around, you re fooling around with me.
I said move over once, move over twice
Come on baby don t be cold as ice.
Said she s trav ling on the one after 909.

I got my bag, run to the station
Railman says you ve got the the wrong location
I got my bag, run right home
Then I find I ve got the number wrong

Well she said she s trav ling on the one after 909
I said move over honey I m traveling on that line
I said move over once, move over twice
Come on baby don t be cold as ice.
Said she s trav ling on the one after 9-0,
Said she s trav ling on the one after 9-0,
Said she s trav ling on the one after 909.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019