A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Magical Mystery Tour


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Roll up - roll up for the Mystery Tour
Roll up - roll up for the Mystery Tour

Roll up
That s an invitation
Roll up for the Mystery Tour
Roll up
to make a reservation
Roll up for the Mystery Tour

The Magical Mystery Tour
is waiting to take you away
waiting to take you away

Roll up
Roll up for the Mystery Tour
Roll up
Roll up for the Mystery Tour

Roll up
They ve got everything you need
Roll up for the Mystery Tour
Roll up
Satisfaction guaranteed
Roll up for the Mystery Tour

The Magical Mystery Tour is hoping to take you away
hoping to take you away.

The Mystery Tour

Aaaaah

The Magical Mystery Tour
Roll up
Roll up for the Mystery Tour

Roll up
That s an invitation
Roll up for the Mystery Tour
Roll up
to make a reservation
Roll up for the Mystery Tour

The Magical Mystery Tour
is coming to take you away
coming to take you away

The Magical Mystery Tour
is dying to take you away
dying to take you away
take you today

1967 Northern Songs Ltd.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019