A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - I M Only Sleeping


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

When I wake up early in the morning
Lift my head, I m still yawning
When I m in the middle of a dream
Stay in bed, float up stream (Float up stream)

Please, don t wake me, no, don t shake me
Leave me where I am, I m only sleeping

Everybody seems to think I m lazy
I don t mind, I think they re crazy
Running everywhere at such a speed
Till they find there s no need (There s no need)

Please, don t spoil my day, I m miles away
And after all I m only sleeping

Keeping an eye on the world going by my window
Taking my time

Lying there and staring at the ceiling
Waiting for a sleepy feeling...

Please, don t spoil my day, I m miles away
And after all I m only sleeping

Ooh yeah

Keeping an eye on the world going by my window
Taking my time

When I wake up early in the morning
Lift my head, I m still yawning
When I m in the middle of a dream
Stay in bed, float up stream (Float up stream)

Please, don t wake me, no, don t shake me
Leave me where I am, I m only sleeping


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019