A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - She Said She Said


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

She said
I know what it s like to be dead
I know what it is to be sad
And she s making me feel like I ve never been born

I said
Who put all those things in your hair
Things that make me feel like I m sad
And you re making me feel like I ve never been born

She said you don t understand what I said
I said no no no you re wrong
When I was a boy, everything was right
Everything was right

I said
Even though you know what you know
I know that I m ready to leave
Cause you re making me feel like I ve never been born

She said you don t understand what I said
I said no no no you re wrong
When I was a boy, everything was right
Everything was right

I said
Even though you know what you know
I know that I m ready to leave
Cause you re making me feel like I ve never been born

She said
I know what it s like to be dead
I know what it s like to be dead
I know what it is to be sad
I know what it is to be sad


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019