A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - I M Looking Through You


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I m looking through you,
where did you go?
I thought I knew you,
what did I know?
You don t look different, but you have changed.
I m looking through you, you re not the same.

Your lips are moving,
I cannot hear.
Your voice is soothing,
but the words aren t clear.
You don t sound differnt,
I ve learned the game.
I m looking through you,
you re not the same.

Why, tell me why, did you not treat me right?
Love has a nasty habit of disappearing overnight.

You re thinking of me,
the same old way.
You were above me,
but not today.
The only difference is you re down there.
I m looking through you,
any other way.

Why, tell me why did you not treat me right?
Love has a nasty habit of disappearing overnight.

I m looking through you,
where did you go?
I thought I knew you,
what did I know?
You don t look different,
but you have changed.
I m looking through you,
you re not the same!


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019