A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Birthday


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You say it s your birthday
It s my birthday too--yeah
They say it s your birthday
We re gonna have a good time
I m glad it s your birthday
Happy birthday to you.

Yes we re going to a party party
Yes we re going to a party party
Yes we re going to a party party.

I would like you to dance--Birthday
Take a cha-cha-cha-chance-Birthday
I would like you to dance--Birthday
Dance

You say it s your birthday
Well it s my birthday too--yeah
You say it s your birthday
We re gonna have a good time
I m glad it s your birthday
Happy birthday to you.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019