A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - It S All Too Much


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

It s all too much, It s all too much

When I look into your eyes, your love is there for me
And the more I go inside, the more there is to see

It s all too much for me to take
The love that s shining all around you
Everywhere, it s what you make
For us to take, it s all too much

Floating down the stream of time, of life to life with me
Makes no difference where you are or where you d like to be

It s all too much for me to take
The love that s shining all around here
All the world s a birthday cake,
So take a piece but not too much

Set me on a silver sun, for I know that I m free
Show me that I m everywhere, and get me home for tea

It s all to much for me to see
A love that s shining all around here
The more I am, the less I know
And what I do is all too much

It s all too much for me to take
The love that s shining all around you
Everywhere, it s what you make
For us to take, it s all too much

It s too much.....It s too much

Too much too much too much (fade to end)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019