A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Devil In Her Heart


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00She s got the devil in her heart
But her eyes they tantalize
She s gonna tear your heart apart
oh her lips they really thrill me

I ll take my chances
for romance is
So important to me
She ll never hurt me
she won t desert me
she s an angel sent to me

She s got the devil in her heart
no, no, this I can t believe
She s gonna tear your heart apart
no, no nay will she deceive

I can t believe that she ll ever ever go
Not when she hugs and says she loves me so
She ll never hurt me
she won t desert me
listen can t you see

She s got the devil in her heart
oh, no, no, no, this I can t believe
She s gonna tear your heart apart
no no nay will she deceive

Don t take chances if your romance is
So important to you
She ll never hurt me
She won t desert me
she s an angel sent to me

She s got the devil in her heart
oh, no, no, no, no this I can t believe
She s gonna tear your heart apart
no, no nay will she deceive

She s got the devil in her heart
No she s an angel sent to me
She s got the devil in her heart
No she s an angel sent to me


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019