A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Beatles - Boys


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00I been told when a boy kiss a girl,
Take a trip around the world,
Hey, hey, (bop shuop, m bop bop shuop)
Hey, hey, (bop shuop, m bop bop shuop)
Hey, hey, (bop shuop) yeah, she say ya do. (Bop shuop)

My girl says when I kiss her lips,
Gets a thrill through her fingertips,
Hey, hey, (bop shuop, m bop bop shuop)
Hey, hey, (bop shuop, m bop bop shuop)
Hey, hey, (bop shuop) yeah, she say ya do. (Bop shuop)

Well, I talk about boys,
Don t ya know I mean boys,
Well, I talk about boys, now,
Aaahhh, boys,
Well, I talk about boys, now,
What a bundle of joy! (Alright, George!)

Guitar Solo

Repeat second verse

Chorus


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019