Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatrix Ramosaj - E Dua Beat-In Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Ben..s'ben...s'ben..s'ben

syt tek un kohet e fundit
me duket i mban
s'me duket bukur te me shikojn
kur kaloj un aspak
ti je çdo nat n'club
ku do qe te jem un
ti s'me pelqen
por te pelqej un
nen ritmin e muzikes
kercen vetem
ke nevoj per shoqeri
pije me ofron
s'di pse s'e kalon naten
me nje tjeter
me te let per te pranuar
me mu s'ben..s'ben..s'ben

REF..2x
Sonte dua vetem te kercej
me ke pelqej
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in
Sonte dua vetem t'ja kaloj
si asnjeher
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in

njerzit jan te gjith te mbledhur
ne nje vend ku ka
muzik te mire elektronike
atje dhe un jam
çdo kush ne flirt
dhe pse duken te panjohur
eshte erresir fjalt nuk flasin kurr
nen ritmin e muzikes
kercen vetem
ke nevoj per shoqeri
pije me ofron
s'di pse s'e kalon naten
me nje tjeter
me te let per te pranuar
me mu s'ben..s'ben..s'ben

REF..2x
Sonte dua vetem te kercej
me ke pelqej
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in
Sonte dua vetem t'ja kaloj
si asnjeher
te ket ritimin
te ndjej ritmin..e dua BEAT-in

sonte dua vetem-vetem-em-em
ritmin-min-ritmin
sonte dua-ua-dua-ua
ritmin-min-ritmin

yeah da-da-da-da-da
ehi yeah da-da-da-da
ah la-la-da-da-da-da
yeah da-da-da-da

Kenga Magjike2010..EGI


Ky tekst u dërgua nga Alban Ramosaj   EgzonKaloBeatrix Ramosaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010


Beatrix Ramosaj - E Dua Beat-In
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua Beat-In".
3. Video është e këngës "E Dua Beat-In", por nuk këndohet nga Beatrix Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beatrix Ramosaj:


Komente 0