Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  355
 • Emri i Vërtetë:
 • Bleta Rexha
 • Vendlindja:
 • Brooklyn, New York 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bebe Rexha është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vendlindja e saj e sakte eshte Brooklyn, New York. Bebe ka qënë vokalistja e grupit mjaft të njohur "Black Cards". Bebe Rexha është një artiste që premton shumë në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Bebe po shquhet edhe si kompozitore dhe ka shkruar këngë pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

58 🔥Expectations (2018)

All Your Fault Pt. 1 (2017)

All Your Fault Pt. 2 (2017)

I Don't Wanna Grow Up (2015)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

2
12
10
8
8
6
5
7
9
7
6
8
18
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Afërdita Dreshaj

Linda Halimi

Orinda Huta

Anjeza Shahini

Adelina Emini

Zanfina

Vesa Luma

Adelina Berisha

Samanta Karavella

Elhaida Dani

Tags: Bebe Rexha, Bleta Rexha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet