Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cash Cash - Take Me Home (Feat. Bebe Rexha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I'm falling to pieces,
but i need this, yea i need this.
You my fault, my weakness,
when did you turn so cold.
You cut me down to the bone,
now you are dancing all over my soul.
Im falling to pieces, to pieces, to pieces.

But i still stay cuz you're the only thing I know,
so won`t you take, oooo won`t you take me home,
take me, hoooome, hoooome, hooome take me!!

Round in circles, here we go,
with the highest highs,and the lowest lows.
But no one shakes me like you do, my best mistake was you.
You're my sweet affliction,
cuz you hurt me right, but you do it nice.
Round in circle, here we go. ooooo ooo yea.

But i still stay cuz you're the only thing I know,
so won`t you take, oooo won`t you take me home,
take me, hoooome, hoooome, hooome take me!!
Featuring: Bebe Rexha
Publikimi: 18/12/2013


Cash Cash - Take Me Home
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Take Me Home".
3. Video është e këngës "Take Me Home", por nuk këndohet nga Cash Cash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0