Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha - Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

No one dies virgin couse life f**ks us all
The only thing that is certain is we end up in the whole
So I live a life I wanna live and say what I wanna say
Cause people gonna talk s**t bout me anyway
F**k you f**k them I f**ked her f**ked him
I hate your dog and I hate all your friends
.. too much again
But if you are not careful I will f**k your boyfriend
...
...Nuk kemi video për këtë këngë.


Bebe Rexha
Publikimi: 17/04/2021


Bebe Rexha - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0