Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha - I Am Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I sang a lullaby
to help you go back to sleep
And I said a prayer
So you’d have everything you need
You’ve never done the same for me

You like the way it burns only when it hurts me
I can’t control the way you feel
(But)

I am a woman
I am a rebel
I am a god
I’ve danced with the devil
I am a lover
I am a legend
If I am everything
Why am I not everything to you?

Don’t wanna go all in
But too afraid to let me go
I guess devouring all the power is all you’ve ever known
You’re sitting on an empty throne

And
Do you get off on holding me from my potential
Are you scared that I might bruise your ego?
(But)

I am a woman
I am a rebel
I am a god
I’ve danced with the devil
I am a lover
I am a legend
If I am everything
Why am I not everything to you?

I am enough
I am enough
I am
I am everything

I am enough
I am enough
I am
I am everything
Bebe Rexha
Publikimi: 31/03/2023


Bebe Rexha - I Am
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Am".
3. Video është e këngës "I Am", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0