A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bedri Ademaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
Bedri Ademaj is a singer of Modern Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dini Rashiti

Sabi Beqiri

Dj Flori

Amir Rexhepi

Gzim Dobërdolani

Medin Tagani

Skenda

Albioni

Flakron Voca

Andi Ymeri


Tags: Bedri Ademaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019