Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behar Neli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
Behar Neli është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Qazim Kryeziu

Skender Doshlani

Drinor Zymberi

Klodi Shehu

Kushtrim Hajrullahu

Perparim Ademi

Besnik Zikolli

Gers Alia

Stivart Cela

Fatrin Krajka

Tags: Behar Neli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet